• Alcmaria Victrix AH1 BASEBALL

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Aa, Mark van derTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdScheidsrechterVeldDetails
    zo 26-sep. 09:30Kinheim AH1 - Alcmaria Victrix AH1E. (Elroy) Smink2 - Softbal / Jeugd honkbal
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 sep.Amsterdam Pirates AH2 - Alcmaria Victrix AH15 - 4
    19 sep.Alcmaria Victrix AH1 - Amsterdam Pirates AH24 - 4
    12 sep.Alcmaria Victrix AH1 - Thamen AH27 - 0
    12 sep.Thamen AH2 - Alcmaria Victrix AH12 - 5
  • Poulestanden Alcmaria Victrix AH1 (HAWC1 Honkbal Aspiranten)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Vennep Flyers AH11090118
    2DVH AH11071215
    3Alcmaria Victrix AH11371515
    4Amsterdam Pirates AH2962114
    5Hoofddorp Pioniers AH21270514
    6Kinheim AH1860212
    7Badhoevedorp AH11252512
    8TIW Survivors Diemen AH1750210
    9DSS AH194058
    10Thamen AH1112276
    11Cromtigers AH182064
    12Onze Gezellen AH1111193
    13Thamen AH21201111
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aa, Mauro van derTeamspeler
    Duiveman, AidanTeamspeler
    Horst, Don-Martin van derTeamspeler
    Jongmans, MatsTeamspeler
    Kriek, MeesTeamspeler
    Rensink van Wetten, TadghTeamspeler
    Schaefers, NoraTeamspeler
    Schagen, Youri vanTeamspeler
    Schultz, StijnTeamspeler
    Tuinman, HiddeTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Kinheim AH1

    VS

    Alcmaria Victrix AH1

    26 september 202109:30 uur
    Pim Mulierstadion 2 - Softbal / Jeugd honkbal

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Alcmaria Victrix AH1

    Honkbal Aspiranten

    6,46

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    6,54

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,15

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd