Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Wie is wie

Wie is wie

COLOFON 2020 - 2021

Voetbal bestuur naam telefoon e-mail
Voorzitter Laurens Overtoom 06-42392840 voorzittervoetbal@alcmariavictrix.nl
Secretaris Véronique Boels   secretarisvoetbal@alcmariavictrix.nl
Penningmeester Johan Gunst 072-5111547 penningmeestervoetbal@alcmariavictrix.nl
Damesvoetbal Katerina Farias Martinez 06-45715044 katerina_farias@icloud.com
Technische zaken Dick Bakker 06-54295595 technischezaken@alcmariavictrix.nl
Algemene zaken Dick Bakker 06-54295595 projectenvoetbal@alcmariavictrix.nl
Zaalvoetbal     zaalvoetbal@alcmariavictrix.nl
Lagere senioren Pieter Kraakman 06-36398108 seniorenvoetbal@alcmariavictrix.nl
Kantine & commerciële zaken Jaap Dijkstra 06-10915892 jaap@uitjeseneten.nl
Junioren René Overwater 06-55382565 r.overwater@chello.nl
Pupillen Mareille Keuch 06-41210557 mareillekeuch@gmail.com
Ledenadministratie Maikel Groot   ledenadministratie@alcmariavictrix.nl
Wedstrijdsecretariaat VACANT   wedstrijdsecretarisvoetbal@alcmariavictrix.nl
       
Sociaal Veilig Beleid naam telefoon e-mail
Vertrouwenscontactpersoon Gordon Sheehan 06-22457467 vcp@alcmariavictrix.nl
Vertrouwenscontactpersoon Chantal van Hooren 06-55746914 vcp@alcmariavictrix.nl
Social Coach Mariska van Heese 06-54917465 mariska@laouini.speedlinq.nl
Social Coach Remco Rozendaal 06-39311167 rozendaal.remco@hotmail.com
       
Technische coördinatie naam telefoon e-mail
Hoofd jeugdopleiding Kamil Karaer 06-43481046 hoofdjeugdopleidingvoetbal@alcmariavictrix.nl
Technisch jeugdcoördinator junioren Thijs Valk 06-13253539 thijs_valk@hotmail.com
Technisch jeugdcoördinator pupillen Ron Weel 06-19093454 rweel@upcmail.nl
Technische commissie Jorgen van Dijk
Gordon Sheehan
Dick Bakker
  tc@alcmariavictrix.nl
       
Specialistentrainers naam telefoon e-mail
Keepertrainer senioren selecties Nick van Aart 06-25035516 nickvanaart@icloud.com
Keepertrainer jeugd Arne Schendelaar 06-12063826 schendelaar@hetnet.nl
       
Jeugdbestuur naam telefoon e-mail
Voorzitter junioren René Overwater 06-55382565 r.overwater@chello.nl
Voorzitter pupillen Mareille Keuch 06-41210557 mareillekeuch@gmail.com
Secretaris Dennis Overtoom 06-51598221 dennis_overtoom12@hotmail.com
Hoofd jeugdopleiding Kamil Karaer 06-43481046 hoofdjeugdopleidingvoetbal@alcmariavictrix.nl
Coördinator meidenteams Daniel Bruin 06-11452833 daniel.bruin@icloud.com
       
(Social) media team Tyrone Fabies
Dorus Kraakman
Pieter Kraakman
  media@alcmariavictrix.nl
Website Dennis Valk   website@alcmariavictrix.nl
       
Scheidsrechters naam telefoon e-mail
Scheidsrechters pupillen Dirk Hartland 06-10506188 dirk.hartland@hetnet.nl
Scheidsrechters junioren Manuel Rodriguez Campos 06-21967540 manuel16@live.nl
       

Trainers/begeleiders/

aanvoerders

naam telefoon e-mail
Trainer Zat1 Patrick Terwijn 06-13532473 patrickterwijn@hotmail.com
Begeleider Zat 1 Leo van Meene 06-30963053 leovanmeene@planet.nl
Trainer Zat2 Patrick Terwijn 06-13532473 patrickterwijn@hotmail.com
Begeleider Zat2 Leo van Meene 06-30963053 leovanmeene@planet.nl
Aanvoerder Zat3 Harry van der Linden 06-20193426  
Trainer Zon1 Arjan Huisman 06-40970393 arjanhuisman@hotmail.com
Assistent trainer Zon1 Patrick de Vries 06-53481910 patrickdevries@living-finance.nl
Begeleider Zon1 Jeroen Floor 06-42651268  
Trainer Zon2 Vincent Scheerhoorn 06-83070659 schagen2011@hotmail.com
Begeleider Zon2 Jeroen de Haas 06-21854692  
Trainer Zon3 Hans Delis 06-28067747  
Aanvoerder Zon3 Nicky Kuijmans 06-14503668  
Aanvoerder Zon4 Sam Schilder 06-46610696  
Aanvoerder Zon5 Don Schut 06-41408092  
Aanvoerder Zon6 Mark Baars 06-31258192  
Aanvoerder Zon7 Sam van Rijsewijk 06-21571892  
Aanvoerder 45+ Stefan Wehnes 06-46518968 messiasteef@gmail.com
Trainer VR1 Wilfred van Hooren 06-51950027 wvanhooren@vandenban.nl
Trainer JO23 Dick Buurmeester 06-57397038 dickeniduna@gmail.com
Trainer JO19-1 Thijs Valk 06-13253539 thijs_valk@hotmail.com
Trainer JO19-1 Dick Buurmeester 06-57397038 dickeniduna@gmail.com
Trainer JO19-2 Ike Christoffel 06-53753148 ikechristoffel@gmail.com
Trainer MO19-2 Mehmet Yilmaz 06-30749479 m.yilmaz55@hotmail.com
Trainer JO19-3 Mustafa Yuksal 06-44471110  
Trainer JO17-1 Mika Rooker 06-37168231 mikarrooker@hotmail.com
Trainer JO17-1 Stan Barhorst 06-37466487 Stanbarhorst@hotmail.com
Trainer MO17-1 Imke Valk 06-34367243 imkevalk@hotmail.com
Trainer MO17-1 Lianne van Spijker 06-81332702 _lianne_@hotmail.nl
Trainer JO17-2 Erwin Walsarie 06-42713177 e.walsarie@upcmail.nl
Trainer JO16-1 Valerie Almeida 06-22754913 Bonita-valerie@live.nl
Trainer JO15-1 Quinten Frans 06-40533294 Quintenfrans@gmail.com
Trainer JO15-1 Jeroen Oud 06-30946787 loeroen@kpnmail.nl
Trainer JO15-2 Michiel Bakker 06-53698505 michiel-bakker@live.nl
Trainer JO13-1 Roy Schmid 06-21428439 Royschmid@live.nl
Trainer JO13-1 Quinten Frans 06-40533294 Quintenfrans@gmail.com
Trainer JO12-1 Ron Weel a.i. 06-19093454 rweel@upcmail.nl
Coach JO12-1 vacant    
Trainer JO12-2 Ron Weel a.i. 06-19093454 rweel@upcmail.nl
Coach JO12-2 Youssef Zkak 06-53956506 youssef.zkak@gmail.com
Trainer JO12-3 Ron Weel a.i. 06-19093454 rweel@upcmail.nl
Begeleider JO12-3 Niek Venneker 06-21936498 n.venneker@ma-web.nl
Trainer/coach JO11-1 Niels van Zijl 06-29555403 devanzijls@gmail.com
Trainer JO11-2 Ron Weel a.i. 06-19093454 rweel@upcmail.nl
Coach JO11-2 vacant    
Trainer JO10-1 Stephan de Bruin/Marcel Spanjaard 06-54375683/06-20744651 steffidebruni@hotmail.com
Coach JO10-1 Erik van Heerwaarden 06-47214507  
Trainer JO10-2 Stephan de Bruin/Marcel Spanjaard 06-54375683/06-20744651</td steffidebruni@hotmail.com
Coach JO10-2 Marcel Spanjaard 06-20744651 marcelspanjaard@gmail.com
Trainer JO10-3 Stephan de Bruin/Marcel Spanjaard 06-54375683/06-20744651</td steffidebruni@hotmail.com
Coach JO10-3 Marcel Witte 06-29121614  
Trainer JO10-4 Stephan de Bruin/Marcel Spanjaard 06-54375683/06-20744651</td steffidebruni@hotmail.com
Coach JO10-4 Albert Lucas/
Eugene van Stralen
06-48606698/
06-10236680
 
Trainer/coach JO9-1 Youssef Oumid 06-51454571 yououhmid@hotmail.com
Trainer JO8-1/2/3 Youssef Oumid 06-51454571 yououhmid@hotmail.com
Trainer JO8-1/2/3 Dennis Overtoom 06-51598221 dennis_overtoom12@hotmail.com
Trainer JO8-1/2/3 Dorus Kraakman 06-21407446 doruskraakman@hotmail.com
Coach JO8-1 vacant    
Coach JO8-2 Mareille Keuch 06-41210557 mareillekeuch@gmail.com
Trainer kabouters Pieter Kraakman 06-36398108 kaboutervoetbal@alcmariavictrix.nl
       
Pupillencommissie naam telefoon e-mail
Voorzitter pupillencommissie Mareille Keuch 06-41210557 mareillekeuch@gmail.com
Coördinator JO11 Mareille Keuch 06-41210557 mareillekeuch@gmail.com
Coördinator JO10 Stefan de Bruin 06-54375683 steffidebruni@hotmail.com
Coördinator JO9 Youssef Oumid 06-51454571 yououhmid@hotmail.com
Coördinator JO8 Mareille Keuch 06-41210557 mareillekeuch@gmail.com
Coördinator kabouters Pieter Kraakman 06-36398108 kaboutervoetbal@alcmariavictrix.nl
       
Clubfotograaf Vacant    
       
Kledingcommissie Esther van der Laan 06-23005401 emmvanderlaan@gmail.com
       
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!