20 september Vitesse ‘22 JO10-6 - Alcmaria Victrix JO10-3
20 september Vitesse ‘22 JO10-6 - Alcmaria Victrix JO10-3
We schrijven een vroege zaterdagmorgen met stralende ochtendzon, het kwik dat steeg naar 20 graden Celsius, en dat aan de rand van de Papenberg in Castricum.
De pers was massaal uitgerukt op deze vroege morgen. Dit resulteerde, samen met de in grote getale opgekomen supporters, voor grote logistieke problemen. Het inzetten van verkeersregelaars mocht niet meer baten voor de verkeerschaos die ontstond.
Voordeel van de opgekomen media gekte waren de vele camera’s die deze ochtend dan ook aanwezig waren. De live streams stapelden zich op via sociale media. Zelfs de achterblijvers en afwezigen konden zich verheugen op dit veelbelovende spektakel.
Ondergetekende heeft uit zeer betrouwbare bron vernomen dat de streams ‘viral’ gingen en verschillende servers plat heeft gelegd.
Het sterren ensemble van Alkmaarsch oudste betrad onder luid applaus het veld. Een korte strakke warming up van de coaches zorgde ervoor dat de concentratie optimaal was.
Vitesse ‘22 probeerde dit meermaals te verstoren door Alcmaria uit het ritme te halen. Tijd rekken, miraculeuze wisselingen, soms onverklaarbare interpretaties van de scheids, niets kon toornen aan de vastberadenheid van dit team.
De focus, zo’n hoge pass nauwkeurigheid, het ene hoogstandje na het andere, het werd ondergetekende zijn live stream soms even teveel waardoor deze vastliep.
Het regende doelpunten en door de klasse die van het beeldscherm afdroop, deed ondergetekende het wedstrijdbeeld lijken of iedere speler trefzeker is geweest deze wedstrijd.
Een einduitslag van 3-21, een monsterscore. Een score waardoor de overwinningen van Femke B. op een ander continent naar de achtergrond verplaatst werden.
Menigeen van u is bekend met de uitspraak; waar was u toen… Juist vandaag was zo’n dag! De dag die vanaf nu, voor velen van u, zal bijblijven als ‘De Parel van de Papenberg’.
Volgende week wacht u, als trouw supporter, weer een enerverende thuiswedstrijd.
Wederom een stadsderby , en wel tegen Alkmaarsche Boys.