Kleding Honkbal en Softbal
Zaterdagavond tijdens de Midwinterborrel van de Honk- en Softbal hebben de leden gekozen voor een nieuw uniform!
Dit uniform wordt vanaf aankomend seizoen ingevoerd. Binnen 3 jaar zal de gehele Honk- en Softbal tak in deze nieuwe uniformen rond lopen.
Er wordt bij het bestellen van een nieuw pak een aanbetaling gevraagd van ten minste 50% contant te betalen!
Voor de heren zal het uniform er als volgt uit gaan zien:

Een flexfit of maat cap, met daarop een A

Een full-button honkbalshirt met op de voorkant Alcmaria en het torentje van Alcmaria Victrix, op de achterkant kan het rugnummer gedrukt worden.

Grijze broek, met een zwarte bies. Met daaronder zwarte kousen.
Voor de Dames, zal het er ongeveer hetzelfde uit gaan zien. Zij gaan echter in een ander soort shirt spelen, met twee knoopjes in plaats van full button.

De dames kunnen kiezen tussen een rode korte broek, of een grijze lange broek.

Een rode korte broek, met aan de zijkant een zwarte dikke streep.
De kleding wordt geleverd door Jersey 53.
Honkbal:
| € 47,50 | Shirt |
| € 42,50 | Broek |
Honkbal Jeugd (pupillen t/m aspiranten):
| € 35,00 | Shirt |
| € 35,00 | Broek |
| € 70,00 | Set |
| € 15,00 | Pet |
Softbal (lange broek):
| € 32,50 | Shirt |
| € 42,50 | Broek |
| € 32,50 | Shirt |
| € 23,00 | Short |
Extra te bestellen:
| € 7,50 | Sokken |
| € 7,50 | Riem |
| € 20,00 | Ondershirt |
Jack:
| € 55,00 | Jack |
De BeeBall spelers hebben huurpakken, deze worden via de coach gedistribueerd.
Bestellingen kunnen gedaan worden door het bestelformulier in te vullen, te scannen en deze te mailen naar , paspakken zullen zo spoedig mogelijk beschikbaar worden gemaakt.
